Oferta dom na sprzedaż, Wrocław
Cena 650,000 zł Typ oferty dostępna na sprzedaż
Obiekt dom Forma własności własność
Rynek pierwotny Data publikacji Apr 9, 2019 7:06:00 AM
Pośrednik Bogumiła Zołoteńka Nr licencji 7423
WebID 860
wymiary obiektu
Pow. użytkowa 139.0m2
Pow. działki 105.0m2 Pow. całkowita 139.0m2
media
Kuchnia otwarta Ogrzewanie gaz
Kanalizacja miejska
Uzbrojenie prąd, kanalizacja, gaz miejski, wodociąg miejski
inne
Stan nieru. bardzo dobry Stan budynku bardzo dobry
Typ budynku wolnostojący Materiał cegła
L. pokoi 4 L. pomieszcz. 2
Uk. budowy Dec 10, 2019
opis obiektu

 Na kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej zbudowane w technologii tradycyjnej . Droga dojazdowa do posesji jest przeznaczona do wyłącznego korzystania przez przyszłych mieszkańców.

Dom zabudowie szeregowej 3 kondygnacyjnej o powierzchni 139,7 m na działce o pow 105 m2   w nowo wybudowanej inwestycji deweloperskiej   

 Budynek składa się : 4 pok, kuchni otwartej na salon, 2 łazienek Każdy dom posiada wylane schody na piętro, zainstalowany kocioł gazowy oraz zewnętrzne rolety antywłamaniowe i miejsca postojowe naziemne dla każdej posesji. Wszystkie media miejskie - woda, prąd, gaz, kanalizacja miejska.

 Atutem nieruchomości jest lokalizacja, boczna uliczka o małym natężeniu ruchu, co zapewnia ciszę, spokój czy bezpieczne miejsce zabawy , niewielka odległość od drogi głównej, zapewnia szybki dojazd do CH Factory, lotniska i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. W  sąsiedztwie sieci sklepów spożywczych, szkoła i boisko.

 Doskonałe połączenia komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi  można przedostać się na drugą część miasta. blisko do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. W  okolicy  znajdują się  placówki edukacyjne, przedszkola , żłobki. Na miejscu opieka medyczna, Poczta.

 

 

Lokalizacja
Województwo dolnośląskie Powiat
Gmina Wrocław Miasto Wrocław
Galeria
Lista nieruchomości