Znaleziono 478 ofert.
Miękinia 895,000 zł Działka 17,415 m2 Na sprzedaż Rynek wtórny

Pod zabudowę przemysłową działka o pow 17415m2 położona w gm Miękinia - Krepice wraz  z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY  dla inwestycji polegającej nabudowie zalładu zbierania, recyklingu i odzysku odpadów, z Iinią sortowniczą - hali
magazynowo-przeładunkowej dla odpadów metalowych oraz odpadów z tworryw szfucznych, placu manewrowego, budynku socjalno-biurowego, parkingu, a takżę zbiorników na wody opadowe i zbiornika na ścieki bytowe na terenie dzałki

Inwestycja jest planowana na obszarze, na którym brak jest miejscowego planu
zagospodarowania przestrzennego. W związku z tym, zgodńe z arL. 59 ustawy z dnia 27
marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. Nr 80, poz. 7l7 z
PÓŹn. zm.), zmiana zagospodarowania terenu polegająca na budowie obiektu budowlanego
lub wykonaniu innych robót budowlarrych, a takżę zmiana sposobu użytkowania obiektu
budowlanego lub jego części wymaga ustalenia, w drodze decyzji, warunków zabudowy.
Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej

Rodzaj Inwestycji - zabudowa przemysłowa
 Warunki i szczegółowe zasady zagospodarowania terenu oraz jego zabudowy:

1) funkcja zabudow}, i zagospodarowania terenu:
Budowa zakładu zbierania, recyklingu i odzysku odpadów, z linią sortowniczą
. hali magazynowo-przeładunkowej, w której będzie się odbywał odbiór
kontenerów z odpadami metalowymi oraz odpadami z tworzyw sńucznych,
sortowanie tych odpadów, zmniejszanie ich objętości i załadunek do
kontenerów, które będą transportowane do odbiorców, z ptzeznaczeniem do
wtórnej obróbki,
 placu manewrowego, . budynku socjalno-biurowego,
 parkingu na 20 miejsc postojowych,
zbiorników na wody opadowe i zbiornika na ścieki bytowe
wrazzurządzeniałrtibudowlanymizwiryanymiztązabudową
2) warunki i wymagania ochrony i ksźahowania ładu przestrzenneqo :
a) ustala się nieprzeksaczalnąlinię zabudowy:
, w odległości 10 m od gminnej drogi dojazdowej (dzińkanr2ż4l7),
, w linii konturu klasyfikacji gruntu Bi
ustala się szerokość elewacji frontowej budynku lrali - od25 m do 45 m,
c) ustala się szerokość elewacji frontowej budynku socjalno-biurowego - od 8 m do
25 m,
d) wysokość budyŃu hali ustala się na max. 10 mlicząc od poziomu terenu do okapu
dachu lub gzymsu dachu,
e) wysokość budynku socjalno-birrrowego ustala się na max. 5 m licząc od poziomu
tęrenu do okapu dachu lub gzymsu dachu,
f) planowanązabudowę należy przekryć dachami płaskimi,
g) zakaz stosowania ogrodzeń z prefabrykatów betonowych,
h) ustala się, żę powierzchnia zabudowy na terenie wznaczonym liniami
rozgrańczĄącymi nie moze ptzel<roczyć 50% powierzchni tego tęrenu,
i) min. 30% powierzchni należy zagospodarowaó zielenią jako powierzchnię
biologiczmie czynną

WebID: 450 szczegóły »
Oborniki Śląskie 864,000 zł Działka 7,200 m2 Na sprzedaż Rynek wtórny

1km do Obornik Śląskich
Działka gruntu na sprzedaż
7200 m2 - 648000 pln (90 pln/m²)

Pięknie i malowniczo położona działka tuż obok Obornik Śląskich o pow 7200 m2 . działka znajduje się na terenie MN/n - teren nowoprojektowanej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, kształtem zbliżona do prostokąta, możliwość ubiegania się o pozwolenie na budowę oraz podziału na kolejne działki, dojazd drogą asfaltową, w uzbrbojeniu wodociąg, prad przy działce, kanalizacja w planie gminy. cena 864 000 zł do negocjacji

WebID: 449 szczegóły »
Wrocław 290,000 zł Mieszkanie 65 m2 Psie Pole Na sprzedaż Rynek wtórny

Słoneczne rozkładowe 3 pok mieszkanie w niskiej zabudowie na I piętrze z balkonem
Budynek ocieplony,klatka czysta, do mieszkania przynależy piwnica 12 m2 na podłodze parkiety, ściany gładkie
Mieszkanie składa się z : 3 pok po 12, 15  i 24 m2 z wyjściem na balkon 4,5 m2 kuchni 5 m2 ładnego holu 3,5 m2, łazienki 5 m2 i osobnego wc
Bardzo przyjemna okolica zieleń, spokój, dobry dojazd przystanek autobusowy w pobliżu,miejsca parkingowe na placu przed budynkiem.

Balkon
WebID: 448 szczegóły »
Dobroszyce 780,000 zł Działka 13,000 m2 Na sprzedaż Rynek wtórny

Przepięknie położony grunt w okolicach Złotowa pow oleśnicki  powierzchnia - 13 000 m2 w trakcie podziału na 6 działek, każda  po 2000 m2
   Przy działce wodociąg, prąd - trafostacja.
  Dojazd drogą gruntową 200m od asfaltu,

WebID: 447 szczegóły »
Domaniów 673,000 zł Działka 11,226 m2 Na sprzedaż Rynek wtórny

Grunt pow 11226m2 przy zjeździe z autostrady A-4 Wrocław - Katowice nadający się pod działalność handlowo-usługową stacje paliw, hotel, oraz inne,